Značka Mentroriend pochází z východní Číny a je profesionálním dodavatelem venkovního nábytku s řadou stabilních továren. Navrhuje a vyrábí venkovní nábytek jako jsou pohovky, jídelní sety, houpací sítě, houpačky, slunečníky, ohniště a altány. V současnosti jsou produkty značky Mentoriend po celém světě. USA, Německo, Mexiko, Francie. 

ZÁVĚSNÉ HOUPACÍ KŘESLO TRAPEZOID

Konstrukce je vyrobena z ocelových profilů 7 x 5 cm o síle 1,5 mm a ohýbaného modřínového dřeva. Sedák je připevněný černým lanem k rámu a je také vyrobený z ohýbaného modřínového dřeva. Polstrování unikátního čtyřdílného sedáku je z velmi příjemného semiše, který je opatřený zipem pro pohodlné čištění. Křeslo TRAPEZOID je vhodné jak do interiéru, exteriéru, zimních zahrad apod. Křeslo je extrémě široké a velmi pohodlné.                                                

       Technické parametry: Výška: 180 cm, Šířka: 153 cm, Hloubka: 131,5 cm. Materiál: modřínové dřevo, ocel, semiš. Nosnost: 150 kg, Hmotnost 50 kg, Hmotnost balení 58 kg.     

                                    GREENLAND - LEHÁTKO PRO 2 OSOBY

Konstrukce je vyrobena z ohýbaného modřínového dřeva.Lehátko je opatřené lakem proto je vhodné i k venkovnímu použití. Stříšku lehátka je možné nastavit dle potřeby. Potah lehátka je vyrobený z pevné tkaniny propouštějící vodu. Součástí lehátka jsou i dva polštářky.Lehátko je vhodné jak do interiéru, exteriéru, zimních zahrad apod. 

       Technické parametry: Výška: 170 cm, Šířka: 200 cm, Hloubka: 200 cm. Materiál: modřínové dřevo, polyester. Nosnost: 400 kg, Hmotnost 40 kg, Hmotnost balení 45,5 kg.