Značku vlastní firma Marex Trade s.r.o., která byla založena v roce 1991. Pod touto značkou dováží  a dodává na trh kvalitní zahradní nábytek. 

               ZÁVĚSNÉ KŘESLO OTELO 

                                                           BX 3012 světle šedé       BX 1017 tmavě šedé

Závěsná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek Ø 42 mm o síle 3 mm, podnož má sílu trubky 1,8 mm. Celá konstrukce je opatřená práškovou barvou. Křeslo je vyrobené z umělého ratanu, který odolává UV záření a teplotě od + 50°C do - 10°C. Ratanový nábytek má velmi široké využití. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Nábytek z umělého ratanu je možné využít prakticky všude - balkon, zahrada, terasa, zimní zahrada, obytné prostory, kanceláře, recepce a další komerční prostory. Umělý ratan se podobá přírodnímu ratanu ale na rozdíl od něj  je velmi pružný, tudíž je méně pravděpodobné, že se poničí. Umělý ratan se neloupe, nepraská a je stálobarevný. Nábytek se snadno čistí, stačí ho omýt hadicí nebo mýdlovou vodou. Sedák je z vodě odolné tkaniny POLYESTER 230g / m² vyplněný polyesterovou bavlnou. Polstr je opatřený zipem pro pohodlné čištění. Křeslo je extrémě široké a velmi pohodlné. Každá návštěva v něm bude chtít sedět. Pozor při sestavování - kování křesla je ukryto v trubce pod šroubem.

       Technické parametry: Výška: 200 cm, Průměr podnože: 105 cm, Šířka koše: 100 cm,                          Materiál: ocel, umělý ratan, tkanina, Nosnost: 150 kg, Celková hmotnost 29 kg.             Hmotnost balení 31 kg.              

                                                      LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA KARIN   

Luxusní sedací souprava Karin je vyrobena z umělého dvojitého půlkulatého ratanu 8,5 x 1,6 mm, konstrukce je z hliníkových profilů opatřená práškovou barvou. Stůl má 5 mm silné čiré tvrzené sklo a je díky své výšce vhodný ke stolování. Podsedáky jsou 10 cm vysoké vyrobené ze 100% POLYESTERU(235g/m²), který nesaje vlhkost, podsedák má molitanovou výplň, podsedáky jsou vybavené zipem což umožňuje pohodlné praní povlaku, polštáře jsou plně napěchované a také vyplněné molitanem, vyrobené jsou též ze 100% POLYESTERU ( 35g / m²), který nesaje vlhkost, polštáře jsou vybavené zipem což umožňuje pohodlné praní povlaku. Ratanový nábytek vyniká snadnou údržbou a velkou odolností vůči nepříznivému počasí. Umělý ratan odolává UV záření a teplotě od + 50°C do -10 °C. Díky hliníkové konstrukci je na svou velikost velmi lehký. Ratanový nábytek má velmi široké využití. Je vhodný jak do interiéru tak do exteriéru. Nábytek z umělého ratanu je možné využít prakticky všude - balkon, zahrada, terasa, zimní zahrada, obytné prostory, kanceláře, recepce a další komerční prostory. Umělý ratan se podobá přírodnímu ratanu ale na rozdíl od něj je velmi pružný tudíž je méně pravděpodobné, že se poničí. Umělý ratan se neloupe, nepraská a je stálobarevný. Nábytek se snadno čistí, stačí ho omýt hadicí nebo mýdlovou vodou. Tuto soupravu vám bude každá návštěva závidět má luxusní vzhled s efektní patinou.

Technické parametry:  1x sofa(trojsedák) 184 x 83 x 84 cm, 2x křeslo 74 x 83 x 84 cm, 2x taburet        42 x 42 x 34 cm, 1x stůl 140 x 75 x 70 cm. Rozměr podsedáku 55 x 55 x 10 cm,                              rozměr polštáře  65 x 65 x 20 cm. Celková hmotnost 73,5 kg. Hmotnost balení 78 kg.     

                                                  LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA NINA 

Luxusní sedací souprava Nina je vyrobena z umělého dvojitého půlkulatého ratanu 8,5 x 1,6 mm, konstrukce je z hliníkových profilů opatřená práškovou barvou. Stůl má 5 mm silné čiré tvrzené sklo a je díky své výšce vhodný ke stolování. Podsedáky jsou 10 cm vysoké, vyrobené ze 100% POLYESTERU (235g/m²), který nesaje vlhkost, podsedák má molitanovou výplň, podsedáky jsou vybavené zipem což umožňuje pohodlné praní povlaku, polštáře jsou plně napěchované a také vyplněné molitanem, polštáře jsou prošívané a jsou vyrobené také ze 100% POLYESTERU (235g/m²), který nesaje vlhkost. Ratanový nábytek vyniká snadnou údržbou a velkou odolností vůči nepříznivému počasí. Umělý ratan odolává UV záření a teplotě od + 50°C do -10 °C. Díky hliníkové konstrukci je na svou velikost velmi lehký. Ratanový nábytek má velmi široké využití. Je vhodný jak do interiéru tak do exteriéru. Nábytek z umělého ratanu je možné využít prakticky všude - balkon, zahrada, terasa, zimní zahrada, obytné prostory, kanceláře, recepce a další komerční prostory. Umělý ratan se podobá přírodnímu ratanu ale na rozdíl od něj je velmi pružný tudíž je méně pravděpodobné, že se poničí. Umělý ratan se neloupe, nepraská a je stálobarevný. Nábytek se snadno čistí, stačí ho omýt hadicí nebo mýdlovou vodou. 


Technické parametry:  1x sofa levá (trojsedák) 170 x 79 x 82 cm, 1x sofa pravá (trojsedák)                     201 x 79 x 82 cm, 2x taburet 42 x 42 x 34 cm, 1x stůl 140 x 75 x 70 cm. Rozměr podsedáku                55 x 55 x 10 cm, Rozměr polštáře 65 x 65 x 20 cm. Celková hmotnost 69 kg. Hmotnost balení 83 kg.   

                                                                       LEHÁTKO LAURA

Konstrukce lehátka je z hliníkových profilů 20x20 mm s tloušťkou 1.2 a 1mm. Lehátko je potažené plochým umělým PE ratanem 8 x 1.2 mm v hnědé barvě.  Lehátko je stohovatelné. Lehátko má moderní vzhled, je vhodné do každé zahrady a ke každému bazénu, díky hliníkové konstrukci nikdy nezrezne, je možné ho omýt hadicí popř. tlakovou myčkou .


Technické parametry: Výška: 81 cm, Šířka: 70 cm, Hloubka: 195 cm. Materiál: PE - 8 x 1.2mm.         Materiál - rám: Al - 20 x 20mm. Nosnost: 150 kg. Hmotnost balení 5.8 kg.

                                                        ZAHRADNÍ SET KLÁRA 

Zahradní souprava KLÁRA se skládá z jednoho stolu s mléčným tvrzeným sklem (5mm), 2ks křesel opatřenými podsedáky se zipem, 1x dvokřeslo opatřené podsedákem se zipem. Všechny komponenty soupravy mají kovovou konstrukci opatřenou práškovou barvou, která je opletena hnědým umělým ratanem PE. Nábytek z umělého ratanu je nejen krásný a stylový ale hlavně je odolný rozmarům počasí. Nábytek může být venku po celý rok i v nízkých teplotách. Tato souprava je vhodná jak na zahradu či terasu tak do interiéru.                                      


Technické parametry:  Souprava obsahuje stůl + 2x křeslo včetně podsedáků + dvousedák včetně                    podsedáku. Rozměry: křeslo: š. 60 v. 84 hl. 61 cm, dvousedák: š. 108 v. 84 hl. 61 cm,                  stůl: š.80 x v.39 x hl.48 cm. Celková hmotnost 29 kg. Hmotnost balení 31 kg.