Značku vlastní firma Marex Trade s.r.o., která byla založena v roce 1991. Pod touto značkou dováží  a dodává na trh kvalitní zahradní nábytek, žebříky schůdky apod. 

               ZÁVĚSNÉ KŘESLO OTELO 

                                                           BX 3012 světle šedé       BX 1017 tmavě šedé

Závěsná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek Ø 42 mm o síle 3 mm, podnož má sílu trubky 1,8 mm. Celá konstrukce je opatřená práškovou barvou. Křeslo je vyrobené z umělého ratanu, který odolává UV záření a teplotě od + 50°C do - 10°C. Ratanový nábytek má velmi široké využití. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Nábytek z umělého ratanu je možné využít prakticky všude - balkon, zahrada, terasa, zimní zahrada, obytné prostory, kanceláře, recepce a další komerční prostory. Umělý ratan se podobá přírodnímu ratanu ale na rozdíl od něj  je velmi pružný, tudíž je méně pravděpodobné, že se poničí. Umělý ratan se neloupe, nepraská a je stálobarevný. Nábytek se snadno čistí, stačí ho omýt hadicí nebo mýdlovou vodou. Sedák je z vodě odolné tkaniny POLYESTER 230g / m² vyplněný polyesterovou bavlnou. Polstr je opatřený zipem pro pohodlné čištění. Křeslo je extrémě široké a velmi pohodlné. Každá návštěva v něm bude chtít sedět. Pozor při sestavování - kování křesla je ukryto v trubce pod šroubem.

       Technické parametry: Výška: 200 cm, Průměr podnože: 105 cm, Šířka koše: 100 cm,                          Materiál: ocel, umělý ratan, tkanina, Nosnost: 150 kg, Celková hmotnost 29 kg.             Hmotnost balení 31 kg.              

                                                      LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA KARIN   

Luxusní sedací souprava Karin je vyrobena z umělého dvojitého půlkulatého ratanu 8,5 x 1,6 mm, konstrukce je z hliníkových profilů opatřená práškovou barvou. Stůl má 5 mm silné čiré tvrzené sklo a je díky své výšce vhodný ke stolování. Podsedáky jsou 10 cm vysoké vyrobené ze 100% POLYESTERU(235g/m²), který nesaje vlhkost, podsedák má molitanovou výplň, podsedáky jsou vybavené zipem což umožňuje pohodlné praní povlaku, polštáře jsou plně napěchované a také vyplněné molitanem, vyrobené jsou též ze 100% POLYESTERU ( 35g / m²), který nesaje vlhkost, polštáře jsou vybavené zipem což umožňuje pohodlné praní povlaku. Ratanový nábytek vyniká snadnou údržbou a velkou odolností vůči nepříznivému počasí. Umělý ratan odolává UV záření a teplotě od + 50°C do -10 °C. Díky hliníkové konstrukci je na svou velikost velmi lehký. Ratanový nábytek má velmi široké využití. Je vhodný jak do interiéru tak do exteriéru. Nábytek z umělého ratanu je možné využít prakticky všude - balkon, zahrada, terasa, zimní zahrada, obytné prostory, kanceláře, recepce a další komerční prostory. Umělý ratan se podobá přírodnímu ratanu ale na rozdíl od něj je velmi pružný tudíž je méně pravděpodobné, že se poničí. Umělý ratan se neloupe, nepraská a je stálobarevný. Nábytek se snadno čistí, stačí ho omýt hadicí nebo mýdlovou vodou. Tuto soupravu vám bude každá návštěva závidět má luxusní vzhled s efektní patinou.

Technické parametry:  1x sofa(trojsedák) 184 x 83 x 84 cm, 2x křeslo 74 x 83 x 84 cm, 2x taburet        42 x 42 x 34 cm, 1x stůl 140 x 75 x 70 cm. Rozměr podsedáku 55 x 55 x 10 cm,                              rozměr polštáře  65 x 65 x 20 cm. Celková hmotnost 73,5 kg. Hmotnost balení 78 kg.     

                                                  LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA NINA 

Luxusní sedací souprava Nina je vyrobena z umělého dvojitého půlkulatého ratanu 8,5 x 1,6 mm, konstrukce je z hliníkových profilů opatřená práškovou barvou. Stůl má 5 mm silné čiré tvrzené sklo a je díky své výšce vhodný ke stolování. Podsedáky jsou 10 cm vysoké, vyrobené ze 100% POLYESTERU (235g/m²), který nesaje vlhkost, podsedák má molitanovou výplň, podsedáky jsou vybavené zipem což umožňuje pohodlné praní povlaku, polštáře jsou plně napěchované a také vyplněné molitanem, polštáře jsou prošívané a jsou vyrobené také ze 100% POLYESTERU (235g/m²), který nesaje vlhkost. Ratanový nábytek vyniká snadnou údržbou a velkou odolností vůči nepříznivému počasí. Umělý ratan odolává UV záření a teplotě od + 50°C do -10 °C. Díky hliníkové konstrukci je na svou velikost velmi lehký. Ratanový nábytek má velmi široké využití. Je vhodný jak do interiéru tak do exteriéru. Nábytek z umělého ratanu je možné využít prakticky všude - balkon, zahrada, terasa, zimní zahrada, obytné prostory, kanceláře, recepce a další komerční prostory. Umělý ratan se podobá přírodnímu ratanu ale na rozdíl od něj je velmi pružný tudíž je méně pravděpodobné, že se poničí. Umělý ratan se neloupe, nepraská a je stálobarevný. Nábytek se snadno čistí, stačí ho omýt hadicí nebo mýdlovou vodou. 


Technické parametry:  1x sofa levá (trojsedák) 170 x 79 x 82 cm, 1x sofa pravá (trojsedák)                     201 x 79 x 82 cm, 2x taburet 42 x 42 x 34 cm, 1x stůl 140 x 75 x 70 cm. Rozměr podsedáku                55 x 55 x 10 cm, Rozměr polštáře 65 x 65 x 20 cm. Celková hmotnost 69 kg. Hmotnost balení 83 kg.   

                                                                       Závěsné houpací křeslo BIANCA

Závěsná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek Ø 42 mm o síle 2,6 mm. Celá konstrukce je opatřená práškovou barvou.

Křeslo je extrémě široké a velmi pohodlné - šířka koše 105 cm!

Křeslo je vyrobené z umělého ratanu 20 x 1 mm, který odolává UV záření a teplotě od + 50°C do - 10°C. Ratanový nábytek má velmi široké využití. Je vhodný jak do interiéru tak do exteriéru. Nábytek z umělého ratanu je možné využít prakticky všude - balkon, zahrada, terasa, zimní zahrada, obytné prostory, kanceláře, recepce a další komerční prostory. Umělý ratan se podobá přírodnímu ratanu ale na rozdíl od něj je je velmi pružný tudíž je méně pravděpodobné, že se poničí. Umělý ratan se neloupe, nepraská a je stálobarevný. Nábytek se snadno se čistí stačí ho omýt hadicí nebo mýdlovou vodou.Sedák je z voděodolné tkaniny POLYESTER 260g/m² vyplněný polyesterovou bavlnou. Tloušťka sedáku je 15 - 17cm. Polstr je opatřený zipem pro pohodlné čištění.

Každá návštěva v něm bude chtít sedět.

                                                        Závěsné houpací křeslo TROPIC

Závěsná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek Ø 42 mm o síle 2,6 mm. Celá konstrukce je opatřená práškovou barvou.

Křeslo je vyrobené z umělého ratanu 20 x 1 mm, který odolává UV záření a teplotě od + 50°C do - 10°C. Ratanový nábytek má velmi široké využití. Je vhodný jak do interiéru tak do exteriéru. Nábytek z umělého ratanu je možné využít prakticky všude - balkon, zahrada, terasa, zimní zahrada, obytné prostory, kanceláře, recepce a další komerční prostory. Umělý ratan se podobá přírodnímu ratanu ale na rozdíl od něj je je velmi pružný tudíž je méně pravděpodobné, že se poničí. Umělý ratan se neloupe, nepraská a je stálobarevný. Nábytek se snadno se čistí stačí ho omýt hadicí nebo mýdlovou vodou. Sedák je z voděodolné tkaniny POLYESTER 260g/m² vyplněný polyesterovou bavlnou. Tloušťka sedáku je 15 - 17cm . Polstr je opatřený zipem pro pohodlné čištění.

Každá návštěva v něm bude chtít sedět.                             

Závasné houpací křeslo Trapesoid

Unikátní závěsné houpací křeslo, které je jedničkou mezi podobnými výrobky na našem trhu.

Konstrukce je vyrobena z ocelových profilů 7 x 5 cm o síle 1,5 mm a ohýbaného modřínového dřeva. Sedák je připevněný černým lanem k rámu a je také vyrobený z ohýbaného modřínového dřeva. Polstrování unikátního čtyřdílného sedáku je z velmi příjemného semiše, který je opatřený zipem pro pohodlné čištění.

Křeslo TRAPEZOID je vhodné jak do interiéru, exteriéru, zimních zahrad apod. Křeslo je extrémě široké a velmi pohodlné.

Sluneční postel SHELL

Postel je vybavená otáčecím mechanismem o 360°, který zajistí maximální pohodlí při odpočinku.Na každé straně postele je upevněný pohyblivý stolek a nad postelí je pohyblivá sluneční clona.

Polštáře jsou vyrobené z POLYESTERU (230g/m²), který nesaje vlhkost, jsou plně napěchované vyplněné molitanem a opatřené zipem, což umožňuje pohodlné praní povlaku. Ratanový nábytek vyniká snadnou údržbou a velkou odolností vůči nepříznivému počasí. Umělý ratan odolává UV záření a teplotě od + 50°C do -10 °C. Díky hliníkové konstrukci je na svou velikost velmi lehký. Ratanový nábytek má velmi široké využití. Je vhodný jak do interiéru tak do exteriéru. Nábytek z umělého ratanu je možné využít prakticky všude - balkon, zahrada, terasa, zimní zahrada, obytné prostory, kanceláře, recepce a další komerční prostory. Umělý ratan se podobá přírodnímu ratanu ale na rozdíl od něj je velmi pružný, tudíž je méně pravděpodobné, že se poničí. Umělý ratan se neloupe, nepraská a je stálobarevný. Nábytek se snadno se čistí stačí ho omýt hadicí nebo mýdlovou vodou. Tato postel bude vynikat v každém interiéru nebo exteriéru.

Parametry:

Rozměr: 168 x 164 x 72,5 cm

Polstry: polyester 230 g/m2

Sluneční clona: polyester 180 g/m2

Konstrukce: hliník 8 x 1,3 mm

Otáčecí mechanismus: ANO / 360 stupňů

Počet stolků: 2 ks

Celková nosnost: 350 kg

Celková hmotnost: 62 kg

Balení: 2 x karton

Rozměry balení: 166/88/109 cm a 126,5/127,5/14,5 cm

Teleskopické žebříky a štafle

Unikátní teleskopické štafle a žebříky, které díky své konstrukci šetří místo zejména při uskladnění. Ve složeném stavu jsou teleskopické štafle či žebříky velice kompaktní a naopak když se rozloží dosáhnete s nimi prakticky kamkoliv. Výhodou je lehce ovladatelný a bezpečný systému skládání/rozkládání.

Štafle jsou vyrobené z kvalitního hliníku a jejich nostnost je velmi dobrých 150 kg.

Výška příčky je optimálních 30 cm.

Hliníkové lešení a ocelové schůdky

Multifunkční lešení má různé kombinace použití, může se použít jako lešení s možností postavení i na schody, jako štafle nebo příložný žebřík. Lešení má 2 stabilní opěrné nohy a 2 kolečka pro snadnou manipulaci. Toto lešení je díky velikosti vhodné pro použití v interiéru ale i v okolí domu či na zahradě. Hliníkové lešení má velice snadnou montáž i demontáž. Při práci na lešení je max. pracovní výška 3m, při práci na rozložených štaflích 2.9m, při práci na rozloženém žebříku 3.76m a rozměr pracovní plošiny je 40 x 147 cm..

Ocelové lakované jednostranné schůdky mají široké využití v domácnosti, kde se stanou nepostradatelným pomocníkem. Schůdky jsou vyrobené z ocelových trubek které jsou opatřené práškovou barvou. Schůdky mají protiskluzné nožky,pogumovaný bezpečnostní rám, kovové nášlapné plochy jsou pogumované aby nedošlo k uklouznutí. Rozměr schodu je 38 x 26 cm. Schůdky mají zakulacené měkčené madlo. Schůdky jsou velice skladné mají tloušťku jen 6 cm.