Megaplast

Společnost MEGA PLAST Jovanovič byla založena v roce 1979. Firma vždy pracovala se stejnou obchodní strategií, aby zákazník byl vždy spokojen s jejími službami, s výrobky i kvalitou tak, že spolupráce bude vždy pokračovat na základě vzájemných dohod. Touto strategií firma zajišťuje regionálním partnerům dobrou pověst a loajalitu. Mega Plast úspěšně spolupracuje se všemi regionálními partnery a maloobchodními řetězci. Mega Plast má také obchodní partnery v Mexiku, Austrálii, Holandsku, Německu, Polsku, Tunisu, Libérii, USA, Jižní Africe, také v Čechách a Slovensku.

Mega Plast se stejně jako všichni přední výrobci plastových výrobků snaží rozšiřovat sortiment prostřednictvím každodenního vývoje atraktivních, a především kvalitních produktů s dlouhou životností.

  • Vybavení domácnosti - nádobí, sklenice, poháry, dózy, odpadkové koše, odkapávače, mísy, tácy, regály, koupelnové předměty atd.
  • Zahrada - různé modely židlí, křesel, stolů, stolků, květináče, truhlíky atd.
  • Hračky - nekonečný svět hraček všech velikostí a barev do domu i zahrady, auta, traktory, bagry, kostky, houpačky, klouzačky, kočárky atd., vše pod značkou ANA KIDS
  • Jednorázové obaly na potraviny

Firma Mega Plast má veškeré certifikáty, které se týkají zdravotní nezávadnosti, atesty na hračky a také atesty ze Státního zkušebního ústavu pro nábytek. Veškeré výrobky z plastu neobsahují přísady recyklátu, ze kterého se nesmí v Srbsku vyrábět žádné výrobky, což zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost (čím vyšší příměs recyklátu tím dříve plastové výrobky praskají, hlavně pokud projdou mrazem). Barvy, které jsou použity při výrobě dodávají produktům nejen excelentní vizuálně atraktivní vzhled, ale hlavně mají technologické perfektní vlastnosti, které zabezpečí vysokou odolnost vůči UV záření a díky tomu mají dlouholetou stálost barev, i když je vystavíte přímému slunečnímu záření, navíc jsou zároveň odolné extrémně nízkým teplotám a intenzivní vlhkosti. Nábytek je proto možné používat v interiéru i exteriéru nebo jako bazénový nábytek bez rizika poškození výrobků. Tak jako u jiných výrobků je potřeba se vyvarovat styku s ostrými předměty, aby nedošlo k mechanickému poškození a výrobek zůstal dlouhodobě čistý a pěkný. Nábytek je zcela bezúdržbový, proto je velice oblíbený pro venkovní použití. Židle a křesla jsou ergonomicky tvarovaná a jsou stohovatelná což zaručuje minimalizaci prostor. Židle Dolce, Smart, Urban, Vita, Bella a Ratan Lux mají pevné hliníkové nohy, které nikdy nezkorodují i když tento nábytek budete používat u bazénu. Silně znečištěný plastový nábytek snadno umyjete tlakovou myčkou.