Smaltované nádobí Olymp

Smaltované nádobí Olymp

Jedinečná kolekce kvalitního smaltovaného nádobí značky Olymp nabízí široký sortiment smaltovaných výrobků od smaltovaných hrnků, přes smaltované pánve, pekáče, misky, cedníky, vědra, umyvadla až například po smaltované gastro nádobí.

Smaltované nádobí Olymp Levandule

Kvalitní smaltované nádobí za rozumnou cenu s elegantním designem nabízíme v široké škále výrobků, které jsou uceleným sortimentem pro vybavení domácnosti téměř veškerými myslitelnými druhy nádobí. Nádobí Levandule vnese do Vašeho domova, chaty či chalupy ducha a atmosféru levandulových políček jižní Francie.

V tomto dekoru nabízíme:

Hrnec s poklicí (verze se smaltovaným lemem či nerezovým ráfkem): 1 l; 2 l; 3 l; 4 l; 5,5 l

Čajník: 20 cm (2,5 l)

Hrnek: 8 cm (0,4 l); 11 cm (1 l)

Miska: 16 cm (1,5 l); 10 cm (0,35 l); 19 cm (1,5 l); 23,5 cm (2,5 l); 26,5 cm (4 l)

Džbán: 2,5 l

Konvice na mléko: 3 l

Smaltované nádobí Olymp Houby

Kvalitní smaltované nádobí a smaltované doplňky s dekorem houby, které jsou obzvlášť vhodné na Vaší chatu či chalupu. Češi jsou národem houbařů, a tak jistě každého potěší pohled na sbírku krásných hříbků nejen během houbařské sezóny, ale díky našemu nádobí i v průběhu zbytku roku.

V tomto dekoru nabízíme:

Rendlík s dlouhým držadlem: 16 cm (1,5 l)


Čajník: 1 l, 2,5 l

Hrnek: 8 cm (0,4 l); 11 cm (1 l)

Miska: 16 cm (1,5 l); 10 cm (0,35 l); 23,5 cm (2,5 l); 26,5 cm (4 l)

Džbán: 2,5 l

Konvice na mléko: 3 l


Smaltované gastro nádobí Olymp Granit

Kvalitní velkoobjemové, smaltované nádobí vhodné nejen do domácnosti, či na chalupu, ale i pro různá gastro zařízení. Gastro nádobí Granit vydrží sloužit po generace, pokud je správně používáno a udržováno. Vaření v tomto nádobí je absolutně zdravotně nezávadné díky poctivé smaltované úpravě vnitřního povrchu hrnců.

V tomto provedení nabízíme:

Hrnec:

32 cm, výška 18 cm (14 l)

32 cm, výška 23 cm (16 l)

32 cm, výška 26,5 cm (20 l)

40 cm, výška 22,5 cm (25 l)

40 cm, výška 33,5 cm (40 l)

Smaltované pečící plechy

Kvalitní smaltované plechy vhodné k slanému i sladkému pečení. Nestránoucí klasika na českém trhu díky níž už naše babičky pekly ty nevybranější pochoutky. Smaltované plechy jsou velice snadno udržovatelné a při správném zacházení vydrží desítky let. Plechy jsou smaltovány při teplotě nad 800 °C Celsia, a tak ani při nejvyšší teplotách ve Vaší troubě neuvolňují žádné nežádoucí látky narozdíl od jiných materiálů používaných při výrobě plechů na pečení.

V tomto provedení nabízíme: 
Pečící plech:

29 x 23 x 5 cm

34 x 26 x 5 cm

36,5 x 29,5 x 5 cm

42 x 29 x 4,5 cm

Smaltované cedníky Olymp

Praktický, smaltovaný cedník s dlouho rukojetí. Cedníky výborně poslouží zejména při přípravě těstovin či zeleninových salátů. Smaltované cedníky jsou trendy díky jejich absolutní zdravotní nezávadnosti. Snadno nahradí nepraktické plastové či nerezové varianty, které mnohdy mohou přinášet do přípravy pokrmů různá zdravotní rizika.

V naší nabídce je:

Cedník 16,5 cm, 1 l: bílý nebo krémový

Smaltovaná vědra Olymp

Praktické smaltované vědro poslouží ve Vaší domácnosti při mnoha různých příležitostech od prací na zahradě, po uskladňování různých materiálů či potravin až po asistenci při různých domácích pracech. Smaltovaná vědra jsou vyráběna s důrazem na kvalitu a dlouho životnost, takže Vám při šetrném zacházení vydrží sloužit po dlouhá léta. Naše smaltovaná vědra lze koupit s praktickou poklicí a v zajímavých barvách či dekorech.
V naší nabídce je:

Smaltované vědro 26 cm (12 l)

- bílé, béžové, světle modré (s dekorem nebo bez dekoru, lze dodat i bez poklice)

Smaltovaná umyvadla Olymp

Klasická smaltovaná umyvadla vhodná k přípravě a skladování pokrmů jsou použitelná například i k mytí nádobí, či například pro horkou lázeň Vašich rukou. Naše umyvadla jsou díky rozličným barvám a dekoracím vhodné i jako estetický doplněk každé domácnosti, chaty či chalupy.
V naší nabídce jsou:

Smaltované umyvadlo: 7 l; 12 l; 16 l

- bílé, béžové, světle modré (s dekorem nebo bez dekoru)

Smaltované hrnky Olymp

Nabídka kvalitních smaltovaných hrnků, které mohou být navíc dekorovány dle Vašeho zadání. Pro kalkulaci hrnků s obtiskem je nutné zadat požadované množství, alespoň přibližný rozměr obtisku a počet barev v obtisku.

Nabízíme:

Hrnky: 7 cm (0,25 l);, 8 cm nízký (0,25 l); 8 cm (0,4 l); 11 cm (1 l)

Barvy: bílá, černá, červená, oranžová, světle modrá, tmavě modrá, krémová, světle zelená, tmavě zelená, růžová, kobaltová, petrolová, slonovinová kost, aqua, mátová, tmavě tyrkysová, žlutá (hořčičná), citronová

S dekorem nebo bez dekoru

Smaltované džbány Olymp

Nabídka originálních smaltovaných džbánů, které ozdobí každou domácnost. Džbány jsou mimo jiné vhodné k rozlévání nápojů, zalévání květin či jako stylová váza. V případě zájmu můžeme džbány dekorovat dle Vašeho zadání.

V naší nabídce jsou:

Smaltované džbány: 2,5 l (mátové, červené, milk, tyrkysový-aqua)

Smaltované čajníky Olymp

Nabídka stylových smaltovaných čajníků vhodných nejen pro každou chalupu, či domácnost, ale i k dekorování obtisky na přání zákazníka. Smaltované čajníky jsou absolutně zdravotně nezávadné a při správné údržbě vydrží sloužit po dlouhá léta. Jsou vhodnou alternativou pro ty, kteří chtějí svůj čaj či kávu vychutnávat bez škodlivých látek uvolňovaných z řady jiných materiálů používaných k výrobě čajníků.

V naší nabídce jsou:

Smaltované čajníky: 1 l (bílý, červený, máta, milk, světle zelený, tyrkysový-aqua, Becher-zimní večer, žlutá-hořčičná)

Smaltované misky Olymp - kulaté

Široká nabídka kvalitních smaltovaných misek rozličných rozměrů a barev. Smaltované misky jsou vhodné nejen k servírování pokrmů, které udrží díky svým tepelně-izolačním vlastnostem poměrně dlouhou dobu při požadované teplotě, ale jsou vhodné i k pečení, či zapékání nebo jako pěkná dekorace do každé domácnosti. Smaltované misky jsou navíc absolutně zdravotně nezávadné, takže servírování a příprava pokrmů nijak nezatíží Váš organismus. Naše smaltované misky jsou určené i k dekorování.

V naší nabídce jsou:

Smaltované misky: 9 cm (0,25 l); 10 cm (0,35 l); 15 cm (0,6 l); 17 cm (1 l); 19 cm (1,5 l); 23,5 cm (2,5 l); 26,5 cm (4 l)

Barvy: aqua, bílá, červená, máta, milk, Becher-zimní večer, kobalt, růžová, světle zelená, žlutá-hořčičná, tmavě tyrkysová

Smaltované pekáčky Olymp

Široká nabídka kvalitních smaltovaných pekáčků rozličných rozměrů a barev. Smaltované pekáčky jsou vhodné nejen k pečení, či zapékání pokrmů, ale i k jejich serování, protože je díky svým tepelně-izolačním vlastnostem udrží poměrně dlouhou dobu při požadované teplotě. Díky smaltovanému víku, které je součástí balení se tyto vlastnosti navíc násobí. Smaltované pekáčky jsou absolutně zdravotně nezávadné, takže servírování a příprava pokrmů nijak nezatíží Váš organismus. Naše smaltované pekáčky jsou určené i k dekorování.

V naší nabídce jsou:

Pekáčky s víkem: 20 x 13 cm (1 l) a 22,5 x 15,5 cm (1,5 l)

Barvy: bílá, máta, Becher-zimní večer, červená, kobalt, milk, růžová, světle zelená, žlutá-hořčičná, aqua, bordó